Nokia PC Suite darmowy program do łączenia telefonu do komputera

Nokia PC Suite to darmowy program, pozwalający na podłączenie telefonu Nokia do komputera. Dzięki Nokia PC Suite możesz swobodnie wymieniać dane między PC, a własną komórką.

Oprócz prostego budowy kopii zapasowej i synchronizowania danych z telefonu, Nokia PC Suite oferuje wiele sposobności. Program pozwala na użytkowanie telefonu jako modemu. Umożliwia przesyłanie plików między urządzeniami, użytkowanie z muzyki, filmów i obrazów z telefonu. Dzięki Nokia PC Suite możesz instalować aplikacje , a dodatkowo uaktualniać oprogramowanie firmware w Twojej Nokii. Do każdej z tych funkcji Nokia PC Suite posiada oddzielną niewielką aplikację. By korzystać z kodu, powinnaś podłączyć swój telefon do laptopa na jeden z trzech sposobów: poprzez kabel USB, połączenie Bluetooth albo podczerwień (IR).

Praca z Nokia PC Suite jest bardzo prosta, interfejs jest przyjazny, a wszystkie funkcje są wyraźnie opisane. Jedyny problem to niezbyt wyraźne czcionki, używane poprzez Nokia PC Suite program do łączenia telefonu z komputerem. Nokia PC Suite to program niezbędny dla każdego właściciela telefonu Nokia. Telefon połączony z komputerem, to realnie doskonała para.