Gadu Gadu

Gadu-Gadu jest pierwszym i najpopularniejszym polskim komunikatorem internetowym. Posiada obecnie blisko sześciomilionową społeczność. Główną zaletą aplikacji jest jej prostota i łatwość obsługi, dzięki czemu powinni sobie z nią poradzić nawet początkujący internauci. Program oprócz samej komunikacji tekstowej oferuje szereg innych funkcji takich jak komunikację głosową, wysyłanie SMSów, przesyłanie plików czy Gadu-Radio.

GG jest najpopularniejszym polskim komunikatorem internetowym, rozpowszechniany na zasadach freeware – można go używać i rozpowszechniać w niezmienionej postaci wykonywalnej bez ograniczeń oraz bez żadnych opłat.

Instalacja programu jest bardzo prosta, a po niej będziesz mógł za darmo założyć swój numer. Wraz z nim podajesz hasło, które trzeba zapamiętać Virtual DJ. Pamiętaj także o podaniu swojego maila, gdyż w przypadku, gdy zapomnisz hasła, to na ten adres otrzymasz nowe.

Z tego komunikatora nie trzeba jednak korzystać tylko poprzez program, który jest zainstalowany na komputerze. Wchodząc na stronę: web.gadu-gadu.pl, na której można korzystać z flashowej wersji komunikatora.