Foxit Reader szybki program do PDF

Foxit Reader to bezpłatny program do PDFów (Portable Document Format). Jego największą dużą zaletą jest błyskawiczne otwieranie PDF-ów, a przy tym niskie zużycie zasobów systemu.
Program Foxit Reader pobierz pozwala otworzenie jednocześnie więcej niż jednego dokumentu i przełączanie się między nimi za radą sprawdzonego mechanizmu zakładek. Dostępna jest też funkcja szybkiego wyświetlenia dokumentu w postaci tekstowej, jak i zapisanie całości w pliku tekstowym. Wbudowana funkcja linijki umożliwi zmierzyć poszczególne detale. Zaawansowane funkcje komentowania pozwalają na podkreślanie, kolorowanie czy dodawanie notatek/uwag do konkretnych elementów dokumentu, w wygodny sposób pozwolą pracować z cyfrowym dokumentem jak ze słowem drukowanym. Wprowadzone w ten metodę zmiany mogą zostać zapisane w formacie PDF, co umożliwia w łatwy metodę na redagowanie/poprawianie dokumentu programy do biura w przypadku pracy nad nim więcej niż jednej mężczyźni i kobiety.

Uwaga: ażeby użytkować program w języku polskim powinno się pobrać i zainstalować spolszczenie; biuro możliwe jest także pobranie spolszczenia wprost z kodu, jeżeli numer aktualnie dostępnej wersji spolszczenia jest jednakowy jak zainstalowanego programu.